Astroloji

 

 

 
Akrep (24.07.2019)
Ay, hareketine Koç burcunda devam ediyor. Günün genelinde Ay’ın oluşturduğu sert kontaklar nedeniyle sabah saatlerinde sağlığınızı riske atacak hareketlerden kaçınmalısınız. Bulunduğunuz çalışma ortamındaki arkadaşlarınızla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Herkesin çok fazla akıl verdiği ama her şeyin sizin üstünüze kaldığı bir gün geçirebilirsiniz. Ay, saat 17:47’te yarına kadar boşluğa giriyor. Bu akşamı yalnız kalarak kendinize zaman ayırabilirsiniz.
 
Aslan (24.07.2019)
Ay, gün boyunca Koç burcunda hareket ediyor. Gündüz saatlerinden itibaren Ay’ın oluşturduğu sert açılar nedeniyle eğitim hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa bugün kendinize daha fazla önem vermelisiniz. Yurt dışı işlerinizde evraklarınızı dikkatlice kontrol etmenizde yarar var. Saat 17:47 itibariyle Ay boşluğa giriyor. Zihninizi rahatlatmaya ihtiyacınız olabilir. Özellikle felsefe, astroloji gibi konularla ilgilenebilirsiniz.
 
Balık (24.07.2019)
Günün bütününde Ay, Koç burcunda hareket ediyor. Ay-Jüpiter ve Ay-Mars güzel etkileşimleriyle bugün kazancınızda artışlar yaşayabilirsiniz. Maddi olarak şansınızın açıldığı bir günde olacaksınız. Yeni bir iş teklifi de gelirinizi arttırmaya yönelik fırsat olabilir. Güneş bugünden itibaren Aslan burcuna geçiş yapıyor. 23 Ağustos’a kadar iş hayatınızda yöneticilik mevkine yükselebilirsiniz. Sağlık problemlerinizde şifa bulduğunuz bir dönemde olacaksınız.
 
Başak (24.07.2019)
Günün tamamında Ay, Koç burcunda hareket ediyor. Ay’ın yaptığı sert açılar nedeniyle güne gergin başlayabilirsiniz. Kronik sağlık problemleriniz varsa ameliyat durumu ortaya çıkabilir. Merkür düzelmeden hemen karar vermeyin. Ayrıca maddi konularda sizi yanıltmaya yönelik söylentiler oluşabilir. Paranızı başkasının sözüne güvenerek harcamayın. 17:47’ta ise Ay yarına kadar boşluğa giriyor. Bankacılık işlemlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.
 
Boğa (24.07.2019)
Güne başladığınızda Ay, Koç burcunda hareket ediyor. Ay, bugün sert kontaklar kurduğundan sizler seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Eğitim hayatınızda önemli işleriniz varsa dikkatiniz dağınık olabilir her şeyi kontrol etmeniz iyi olacaktır. Bazen sert cevaplarınız yakınlarınızı kırabilir. 17:47’den itibaren Ay, yarına kadar boşluğa giriyor. Önceden başladığınız işlerinizi tamamlamak için akşamı değerlendirebilirsiniz.
 
İkizler (24.07.2019)
Ay’ın Koç burcunda ilerlediği bir sabaha başlıyorsunuz. Erken saatlerden itibaren Ay’ın kurduğu gergin kontaklar nedeniyle bugün arkadaşlarınıza karşı sert çıkışlar yapabilirsiniz. Özellikle size söylenenlerin yalan olduğunu veya arkanızdan konuşulduğunu öğrenebilirsiniz. Şanslı bir süreçteyken değmeyecek kişiler için enerjinizi düşürmeyin. Ay, saat 17:47’de boşluğa giriyor. Akşam vaktinizi sosyal ortamlar geçirmek hem fiziksel hem psikolojik olarak size iyi gelecektir.
 
Koç (24.07.2019)
Tüm gün Ay, sizlerin burcunda hareket etmeye devam ediyor. Ay’ın Mars ve Jüpiter ile oluşturduğu pozitif kontaklar sayesinde gün boyunca şansınız açık olacaktır. Hem aile hem eğitim konularınızda sorunlar tek tek çözülmeye başlayacaktır. Bugün Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor. 23 Ağustos’a kadar aşk hayatınızda güçleneceğiniz, sorunlarınızı çözeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Çocuğunuzla ilgili konularda da güzel haberler alabilirsiniz.
 
Kova (24.07.2019)
Ay’ın Koç burcunda ilerlemesini sürdürdüğü bir güne başlıyorsunuz. Ay, gün içinde Mars ve Jüpiter ile pozitif açılar kurarken sizlere de şanslı bir gün yaşatıyor olacak. Bu şans çaba gösterdiğiniz eğitim konularıyla ilgili de olabilir. Sosyal çevrenizden birinin desteğiyle hayatınızın fırsat karşınıza çıkabilir. Güneş bu sabah Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar partnerinizle aranızdaki bağ ve aşk gittikçe güçlenecektir. Ortaklıkla yürütülen işlerinizde çok güzel gelirler elde edebilirsiniz.
 
Oğlak (24.07.2019)
Ay’ın Koç burcunda hareket ettiği bir gündesiniz. Ay önce Mars sonrasında da Jüpiter ile uyumlu kontaklar kuruyorken sizler de ailenizi ilgilendiren konularda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık problemi olan yakınınızın şifa bulduğunu öğrenebilirsiniz. Kendinize de vakit ayırmayı unutmayın. Sabah itibariyle Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar maddiyatınız güçlenmeye devam ediyor. Aldığınız yeni iş teklifleriyle de gelirinizi arttırarak borçlarınızı kapatabilirsiniz.
 
Terazi (24.07.2019)
Tüm gün Ay, Koç burcunda hareket ediyor. Bugün haftanın sert günlerinden biri olacak. Sizler de bu gerginliği sevdiğiniz kişiyle yaşayabilirsiniz. Söylediğiniz sözler yanlış anlaşıldığında aranızda tansiyon yükselebilir. Ortaklıkla yürüttüğünüz işiniz varsa bugün ortağınıza güvenmek yerine biraz şüpheci davranmanız yararınıza olacaktır. Saat 17:47 olduğunda Ay boşluğa giriyor. Yarına kadar duygusal hayatınızda mantıklı kararlar alamayabilirsiniz. Aklınız karışık olabilir.
 
Yay (24.07.2019)
Koç burcundaki hareketini sürdüren Ay, tüm gün diğer gezegenlerle sert etkileşimler kuruyor. Aşk hayatınızda öfkenize yenik düşebilirsiniz. Bir anlık tepkiyle hiç istemediğiniz sözler sarf edebilirsiniz. Çocuğunuzla aranızda da anlaşmazlıklar yaşanabilir. Siz otorite kurmaya çalıştıkça tam tersini yapabilir. Saatler 17:47 olunca Ay, boşlukta kalıyor. Yeni ilgi alanlarıyla veya hobinizle uğraşmak iyi gelecektir.
 
Yengeç (24.07.2019)
Günün başında Koç burcunda ilerleyen Ay, gün boyunca sert etkileşimler kuruyor. Özellikle sizler kariyer hayatınızda agresif olabilirsiniz. Partnerinizle de aranızda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bir tarafın baskın olması sorunu çözmenizde zorluklar yaratabilir. Söylediğiniz sözler yanlış anlaşılabilir. Saatler 17:47 olduğunda Ay, yarına kadar boşluğa giriyor. Bu süreç itibariyle önemli görüşmeleriniz, toplantılarınız sonuçsuz kalabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı