Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 15:18 Bu haber 352 kez okundu
 
BEYLİKDÜZÜ’NÜN İBADETHANELERİ RAMAZANA HAZIR
Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenli olarak temizliği sağlanan ibadethanelere dönük çalışmalar, Ramazan ayı boyunca da vatandaşların ibadetlerini temiz ortamlarda gerçekleştirmesi için hız kesmeden devam edecek.
- Haberi
BEYLİKDÜZÜ’NÜN İBADETHANELERİ RAMAZANA HAZIR

Sosyal belediyecilik ilkesini ve halk sağlığını; çalışma prensibinin ilk sırasına koyan Beylikdüzü Belediyesi, ilçede bulunan 41 cami ve cemevinin temizlik ve dezenfekte işlemleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Beylikdüzü Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ortak yürütülen çalışmalar sonucu hijyenik bir şekilde hazır olan ibadet noktalarının temizliği Ramazan ayı boyunca da sağlanacak.  

Belediye ekipleri durmadan зalışıyor

Beylikdüzü Belediyesi ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sonucu ibadethanelerin iç ve dış mekânları, her türlü bakteri ya da enfeksiyon üremesine neden olacak etkenden arındırılıyor. İlgili müdürlükler tarafından titizlikle yürütülen bu çalışma, vatandaşların daha temiz bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirmeleri için düzenli olarak tekrar ediliyor.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYLİKDÜZÜ’NÜN, İBADETHANELERİ, RAMAZANA, HAZIR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı