Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 15:08 Bu haber 230 kez okundu
 
Büyükçekmece ailesi iftar sofrasında bir araya geldi
Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 11 ayın sultanı Ramazan ayının bereketini ve güzelliklerini Büyükçekmece Ailesi ile birlikte paylaşıyor.
- Haberi
Büyükçekmece ailesi iftar sofrasında bir araya geldi

Büyükçekmece Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftarları bu yıl da binlerce kişiyi iftar sofralarında birleştiriyor. Kuba Camii avlusunda gerçekleştirilen bu yıl ki ilk mahalle iftarına yaklaşık 4 bin kişi katıldı.

“Ramazanın ruhu paylaştıkça güzel”

Ramazan ayının ilk mahalle iftarında Fatih Mahallesi sakinleri ile Kuba Camii’nde bir araya gelen Başkan Akgün, “Yüreğimizde yeter ki sevgi olsun. Allah hepimize böyle bir arada huzur içerisinde sofralar nasip etsin. Ramazanın ruhu paylaştıkça güzel. Büyük Büyükçekmece ailemle birlikte iftar sofralarında bir araya gelmek benim için büyük mutluluk. Allah bu mübarek Ramazan ayında sizlere sağlık, mutluluk ve huzur versin. Allah gelecek yıl Ramazan ayında da bizleri yine bir araya getirmeyi nasip etsin” ifadesini kullandı.

Orucunu vatandaşlarla birlikte açan Başkan Akgün, mahalle iftarındaki masaları tek tek gezerek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükçekmece, ailesi, iftar, sofrasında, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı