Haber Detayı
10 Ocak 2016 - Pazar 12:10 Bu haber 709 kez okundu
 
Koçali: Desteğimiz Mevlüt Uysal'a
Büyükçekmece’nin sevilen siyasetçi ve iş adamlarından Erkan Koçali Büyükçekmece Cumhur İttifakı adayı Mevlüt Uysal’a desteğini iletti. MHP’de siyaset yapan Erkan Koçali Cumhur İttifakı adayı Mevlüt Uysal’ın ilçe için bir şans olduğunu belirterek “30 yıldır Büyükçekmece’de bir gelişme olmadı artık ilçe halkı bu anlayışa bir son vermeli” açıklamasında bulundu.
SİYASET Haberi
Koçali: Desteğimiz Mevlüt Uysal'a

Aynı partideyken de sürekli tartışıyorduk

Büyükçekmece’nin yönetim zihniyetinin gün geçtikçe daha kötü bir hal aldığını ısrarla vurgulayan Koçali, “Hasan Akgün 3 kişiyle belediye yönetmeye alışmış bir kişi. Nuraydın, özel kalem ve Ömer ile bu işler yürümez. Ben meclis üyesi olduğum dönemde parti içi en fazla tartışmayı yaşayan isimlerin başında geliyordum. Sorunlu bir yönetim anlayışı vardı ve halen aynı şekilde devam ediyor. Büyükçekmece için artık bir şans var. İBB Başkanımız Mevlüt Uysal’ın projelerini takip ettim ve bölge için çok büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Örneğin yıllardır kafama takılan sorulardan bir tanesi Tv kulesi olmuştur. Ben seçime son bir ay kala kullanıldığını görmedim. Orada altı iş adamı kardeşimiz vefat etti. Ama ilçede bu tartışılmadı. Bu da hatalı yönetim şekli ve despotik anlayıştan ileri geliyor.

Beş yılımızı daha harcamayalım
Açıklamalarına devam eden Koçali “Büyükçekmece İstanbul’un en güzel ilçelerinin başında geliyor. Bir tarafta gölü diğer tarafta denizi ile tam bir doğa harikası. Gelin hep beraber bu doğa harikasını hak ettiği değere kavuşturalım. Büyükçekmece’nin artık kaybedecek bir 5 yılı daha yok. Bu ilçenin esnafı, köylüsü, genci bu yönetim anlayışından şikayet ediyorsa artık buna dur demeliyiz. Benim için en önemli konuların başında Büyükçekmece’nin borcu geliyor. Arkadaşlar bir belediye binası 8 senede bitirilebilir mi? 1,5 – 2 yıl gibi bir sürede çok daha büyük projeler yapılıyor ve vatandaşın kullanımına açılıyor. Ben meclis üyesi olduğum dönemde de gördüm ki bu belediye başkanının anlayışı sadece göz boyama ve makyaj” ifadelerine yer verdi.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Koçali:, Desteğimiz, Mevlüt, Uysal'a,
Yorumlar
Haber Yazılımı