Reklamı Geç
HABER DETAY
Efsane Başkan Velittin Küçük: Ordulular Işık’ın arkasında
Beylikdüzü Faruk Et Lokantası’nda gerçekleşen kahvaltıda Ordulular bir araya geldi. Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi Serkan Küçük’ün ev sahipliği yaptığı organizasyona Gürpınar efsane başkanı Velittin Küçük’ün Necati Işık’a destek sözleri damga vurdu. Beylikdüzü’nde seçimi alacaklarını belirten Küçük “Bizler Ordulular olarak Mustafa Necati Işık’ın arkasındayız. Biliyoruz ki geçmişte Beylikdüzü’ne hizmet nasıl AK Parti ile geldiyse, yine hizmeti getiren parti AK Parti olacaktır” dedi.
05 Ağustos 2014 - Salı 08:34
653 defa okunmuş.
GÜNDEM

Bu ülkede ezanlar susmayacak


Serkan Küçük’ün ev sahipliğini üstlendiği ilk sözü AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Dilaver Sargın aldı. Sargın “Beylikdzü’nde seçimi kazanmak için tüm şartlar hazır. Bizler başkan adayımızın arkasında duruyor ve onun için mücadelemizi sürdürüyoruz” açıklamasını yaptı. Sargın’ın ardından söz alan MHP İlçe Başkanı Ali Aydın’ın ise bir şiirle katılımcılara seslenmesi dikkatlerden kaçmadı. Aydın , Yeni Zelanda’da ki cami baskınını işaret ederek “Bu Ülkede ezanları susturmayan birileri var. Biz burada oldukça bu ülkede ezan susmaz, bayrak inmaz” dedi.


Efsane başkandan Işık’a tam destek


Sargın ve Aydın’ın ardından mikrofona anons edilen Gürpınar Efsane Başkanı Velettin Küçük, alkışlar eşliğinde kürsüdki yerini aldı. Küçük “Biz Beylikdüzü’nde 18 aday olarak yola çıktık. Sonrasında Partimiz Mustafa Necati Işık’ı aday olarak gösterdi. Biz Cumhur İttifakı ne derse onun sözüne uymak zorundayız ve kardeşimize sonuna kadar destek veriyoruz. Şöyle bir geçmişe bakmak gerekirse yapılan tüm icraatlerin neredeyse tamamı AK Parti’li belediyeler tarafından yapılmış. Neredeyse hergün övündükleri yeşilvadi projesi bile AK Parti’li belediyenin yapmış olduğu bir projedir. Bunlar işin makyajını yaptı ve ekmeğini yeme peşindeler. Beylikdüzü’nü trafiğe teslim ettiler. Beylikdüzü’ne ne bir üst geçit, ne bir dalçık yapmayı akıl edebildiler. Ben Mustafa Necati Işık’ın projelerine inandım ve hemşehrilerimin karşısına çıktım. Şimdi birçoğu yerel seçimle bekanın ne alakası var diyorlar. Cumhur İttifakı bu seçimde yara alırsa ülkenin bekası için sıkıntılı bir süreç bizleri bekler. Cumhur İttifakı zayıflarsa pusuda bekleyenler harekete geçecek ve ülkeyi karıştırmak için düğmeye basacaklar” dedi. Alkışlar eşliğinde kürsüden inen Velittin Küçük’ün ardından AK Parti İstanbul Milletvekili Sare Yılmaz ve MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Faruk Aksu söz aldı. İki vekil de beka vurgusu yaparak sözü AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık’a devrettiler.


En büyük projeler 13 KM’lik sahile yapılacak


Beylikdüzü’nde oturan Orduluları selamlayarak konuşmasına başlayan Mustafa Necati Işık “Özellikle Gürpınar ve Beylikdüzü’nde Velittin Başkan’ın yaptığı projeleri hep beraber görüyoruz. Sosyal belediyeciliğin en güzel örnekleri burada verilmiş durumda. Dünyanın neresine giderseniz gidin deniz ile iç içe olan Gürpınar değerlidir ancak Beylikdüzü’nde bu iş tam tersine işlemiş durumda. 13 KM sahil şeridi olan bir yerden bahsediyoruz. Bizim en büyük projelerimizden biri sahilimizi yeniden ihya etmek olacak. İçinde sosyal alanları olan bir yapıyı inşa edeceğiz. Gürpınar için bir meydan projemiz ve çok büyük bir park projemiz var. Burada kentsel dönüşümle alakalı da çok büyük sıkıntılar yaşandığını biliyoruz. Bu noktada yerel yönetim bu dertlere çare olamamış. Kentsel dönüşümü AK Parti kalitesi ve farklı ile başlatacağız ve Cumhur İttifakının mührünü buraya vuracağız. Başkanlarımız nasıl ülke için bir beka sorunundan söz ettiyse bizler de Beylikdüzü’nün bekasını düşünmek zorundayız. Bizler 31 Mart’ta kendi kaderimizi şekillendireceğiz. Gelin tarihi beraber yazalım. Şimdi size bomba bir projenin müjdesini veriyoruz. Deniz otobüsü ile artık uzak gibi görünen birçok yer Beylikdüzü’ne yakın olacak” iadelerine yer verdi. 

 

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.