Reklamı Geç
HABER DETAY
Özkalp Beyaz: Benimle gurur duyacaksınız
Millet İttifakı İYİ Parti Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Adayı Özkalp Beyaz Gümüşhaneliler ile Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ü World Point’te buluşturdu. Akgün’ün övgü dolu sözlerle bahsettiği Beyaz “Ben Özkalp Beyaz’ı yeni tanıdım. Ancak tanıdıktan sonra gördüm ki bizlere çok fayda sağlayacak bir isim” dedi.
21 Şubat 2016 - Pazar 00:45
897 defa okunmuş.
SİYASET

Hemşerilerimin yüzünü kara çıkarmayacağım 


Yüzlerce Gümüşhaneli’nin katıldığı programa meclis üyeleri de katılım sağladı. Programın ilk konuşmasını ev sahibi Özkalp Beyaz gerçekleştirirken ilk olarak kendisini yalnız bırakmayan tüm hemşeri ve akrabalarına teşekkür etti. Beyaz “Ben burada hiçbirinizin yüzünü kara çıkarmadan sağlam, dik ve onurlu bir şekilde görevimi yapacağım. Hepiniz benimle gurur duyacaksınız. Biz bir yola çıktık ve bu yolda tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte kısa zaman içinde güzel bir birliktelik yakaladık. Umarım bu ekip daha nice projelerde ve daha nice başarılarda pay sahibi olacak” ifadelerine yer verdi. 


Gümüşhane ile gönül bağım var


Özkalp Beyaz’ın ardından sahneye davet edilen Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ise Özkalp Beyaz’a övgü dolu sözler kullanırken şu ifadelere yer verdi “Ben Özkalp Beyaz’ı yeni tanıdım. Başlarda biraz geri dursa da sonradan dizel motor gibi açılmaya başladı ve şu an görevini en iyi şekilde yapan meclis üyesi adaylarımız arasında. Benim Gümüşhane ile uzunca yıllardır bir gönül bağım var. Yıllardır görüştüğüm dostluk ettiğim Gümüşhaneli kardeşlerim var. Gümüşhane insanı toprağına bağlı, vatansever ve çalışkandır. Onun için Özkalp Beyaz ile sıcak bir temasımız oldu” açıklamasında bulundu.


Büyükçekmece Halkı’nı kandıramazlar


Açıklamalarına devam eden Akgün “Büyükçekmece’de birçok yeni ve alışılmışın dışında projeye imza atmak için kolları sıvadık. Genç ve çalışkan bir ekip kurduk ve seçim döneminde bunun meyvelerini toplamaya başladık. Önümüzde bu ilçeye hizmet ile geçecek 5 yılımız var. Daha önce yatırımları yapılan ve tamamlanması beklenen projelerin yanında yeni başlangıçlarla Büyükçekmece’nin değerine değer katacağız. Ben buradan rakibim olan Sayın Uysal’a bir şey demek istemiyorum ancak birçok konuda Büyükçekmece halkını kandırmaya çalışıyor. Büyükçekmece halkı bu yalanları yıllardır dinliyor ancak bizlerden vazgeçmiyorsa bir bildikleri vardır” diyerek sözlerini noktaladı. 

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.