Reklamı Geç
HABER DETAY
Ordulular ‘Mevlüt Uysal’ dedi
AK Parti Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Adayı Ahmet Küçük’ün düzenlediği programda Büyükçekmece’de yaşayan Ordulularla AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal bir araya geldi. Desteklerinin meclis üyesi hemşehrileri Ahmet Küçük ve Başkan Mevlüt Uysal’a olduğunu programa yoğun katılım göstererek belli eden Ordulular salona sığmadı.
02 Mart 2016 - Çarşamba 20:32
971 defa okunmuş.
GÜNDEM

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, meclis üyesi Adayı Ahmet Küçük’ün organize ettiği programda Ordulular ile akşam yemeğinde buluştu. Yoğun katılımın olduğu programa ayrıca AK Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Murat Çelik, MHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Erdem Aydın ve Gürpınar Belediyesi Eski Başkanı Velittin Küçük de katıldı.


‘Büyükçekmece Ak Belediyecilikle tanışacak’


Program Ahmet Küçük’ün selamlama konuşmasıyla başladı. Büyükçeklmece’nin bugüne kadar hiçbir hizmet alamadığını ifade eden Küçük, ‘Bugün bu salonu doldurarak beni yalnız bırakmayan değerli hemşehrilerime teşekkür ederim. Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri olan Büyükçekmecemiz maalesef bugüne kadar hizmet alamadı. İlçemiz Mevlüt başkanımızla birlikte AK belediyecilikle tanışacak. Görüyorum ki siz değerli hemşehrilerim buna karar vermişsiniz’ şeklinde konuştu. 


‘31 Mart akşamı kutlamaya davet ediyorum’


Küçük’ün ardından söz alan Ak Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Murat Çelik de programa katılanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ‘Büyükçekmece’nin kaderini birlikte değiştireceğiz. Çok deneyimli ve başarılı bir başkan adayımız var. 8 buçuk yıl ilçe, 1 buçuk yıl büyükşehir belediye başkanlığı yapmış bir isim. Mevlüt başkanımız Büyükçekmece’de çok güzel hizmetler gerçekleştirecek. Sizlerin de destekleriyle kazanacağımıza inancımız tam. İnşallah sizleri 31 Mart akşamı kutlamaya davet ediyorum.’ Çelik’in ardından MHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Erdem Aydın da söz alarak kısa bir selamlama ve teşkkür konuşması yaptı. 


‘Kaybedecek bir  5 senemiz daha yok’


Büyük alkışlarla mikrofona davet edilen Gürpınar Belediyesi Eski Başkanı Velittin Küçük de Ordulu hemşehrilerine hitap etti. Önümüzdeki seçimlerin önemine değinen Başkan Küçük, ‘Büyükçekmece’nin kaybedecek bir beş senesi daha yok. Hizmetin gelmesi için mutlaka Cumhur İttifakı’nın burada iktidar olması gerekiyor. Bugün buraya gelen hemşehrilerimden hiç kuşkum yok. Buraya kadar geldiyseniz 31 Mart’ta sandıklarda Mevlüt Uysal diyeceksiniz demektir. Fakat bu yetmez. Tüm hemşehrilerimden bir komşusunu, bir arkadaşını ikna etmesini rica ediyorum. İlçemizin, çocuklarımızın geleceği için bu çok önemli’ dedi. 


‘Nereye gitsek hizmet eksikliği görüyoruz’


Son olarak konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, 25 yıldır Büyükçekmece’nin hizmet alamadığını ve 31 Mart Yerel Seçimleri’nden sonra AK Parti Hizmet Belediyeciliği ile Büyükçekmece’nin kaderinin değişeceğini söyledi. “25 Kayıp Yıla 25 Dev Proje” dedikleri için mevcut Büyükçekmece Belediye yönetiminin alındığını belirten Başkan Uysal, “Yapacak bir şey yok. Nereye gitsek hizmet eksikliği görüyoruz. Bazı mahallelerde çocuklar okula iki çift ayakkabıyla gitmek zorunda kalıyor. Çünkü okula giderken çamurlanan ayakkabılarını çıkararak sınıfa temiz ayakkabılarla giriyorlar” diye konuştu.

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.