Reklamı Geç
HABER DETAY
Esenyurt İstanbul’un en mutlu şehri olacak
Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt görevi devralmasının ardından eski belediye binasında vatandaşlarla bir araya gelerek tebrikleri kabul etti. Kendisini karşılayanlara seslenen Kemal Deniz Bozkurt, “Esenyurt’u İstanbul’un en mutlu şehri yapacağız” dedi.
13 Nisan 2019 - Cumartesi 20:19
425 defa okunmuş.

Adaylık sürecinde destek veren herkese kendisine inandıkları için teşekkür eden Başkan Kemal Deniz Bozkurt, "Bir başlangıç yapıyoruz. Bu başlangıcı yaparken Esenyurt'taki bütün katmanları, herkesi kucaklayacağız. Hep beraber olacağız. Kadını, genci, yaşlısı, Kürdü, Türkü, Alevi'si, Sünni'si, Karadenizlisi, kim varsa hep beraber kardeş olacak burada. Geçmiş dönemde bize oy versin vermesin verenlere minnettarım ama vermeyenlerinde bizim başımızın üstünde yeri var. Onları da kucaklayıp hizmet edeceğiz. Hep beraber burada mutlu, huzurlu yaşayacağız" diye konuştu.

Seçim çalışmaları sırasında birçok projeyi anlattığını ve bunları birer birer gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Bozkurt, "Beş yıl sonra Esenyurt İstanbul’un en mutlu şehri olacak. Bunu buradan ilan ediyorum. Biliyoruz ki birçok sorunumuz var ama bunların hiçbirisi bizim kaderimiz değil. Her şeyi güzel yapacağız" diye konuştu.

Konuşmasının ardından vatandaşlarla halay çeken Bozkurt, tebrik sırasında da her vatandaşla tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.